dacmultimedia.pl

dacmultimedia.pl

budowa sluchawki bluetooth

budowa sluchawki bluetooth

Deer Hunting – Jak zabić czas podczas oczekiwania na Bucka

Podczas polowania na jelenie, może się wydawać, że czasem można przeciągać w nieskończoność. Po tym wszystkim, to nie jest tak, jak można bawić się z przenośnego odtwarzacza DVD, a nawet radia jak my w „realu”. To tylko ty i natura, i nic pomiędzy. Myśliwy musi znaleźć sposób, aby wszystkie części polowań jelenie, a nie tylko części do śledzenia i fotografowania, ciekawe.

Myśliwy może zacząć czuć się jak na zewnątrz osłony Pałacu Buckingham: nie można przenieść, bez względu na owady lub istota przychodzi. Bez względu na czas, bez względu na pogodę. Jest to bardzo ważne, że myśliwy nie zasnąć, zwłaszcza gdy się w drzewostanie.

Zasypianie w drzewostanie może doprowadzić do wielkiej szkody. Poza tym, jeśli zaśniesz, można pominąć Big Buck, tuż pod swoim drzewem. Co gorsza, może rozpocząć chrapanie i przestraszyć każdą żywą istotę w zasięgu mil.

budowa sluchawki bluetooth

Tak, jak można ożywić swoje polowanie na jelenie i uczynić go bardziej interesujące?

·Muzyka: tak lub nie. Z popularności odtwarzaczy mp3, niektórzy myśliwi zaczęli doprowadzeniu ich własny rodzaj rozrywki razem z nimi. Oczywiście, jeśli naprawdę chcesz torby jelenia, należy zachować swoje uszy otwarte przez cały czas. Wiele osób słyszy jelenia, zanim jeszcze go zobaczyć. Ponadto, o ile nie masz niesamowite słuchawki, dźwięk będzie wykraczać poza tylko jedno ucho. I, jak myśli boku, niektórzy ludzie nie mogą pomóc, ale dotknąć ich stopy lub śpiewać do muzyki … OK w mieście, źle, kiedy polowanie jelenia. Więc po prostu powiedzieć, że nie muzyki.

·Jednym ze sposobów, że nie zasnąć jest pozostanie jak świadomość, jak to możliwe. Uwielbiam być w stałym sprawdzenie mojego otoczenia. I skupić całą moją uwagę ku znalezieniu jelenia. Skanować obszar stale i zawsze używać peryferiów wizji.
Artykuł napisany przez: