dacmultimedia.pl

dacmultimedia.pl

sluchawki douszne

Obustronne Tones – stan Alpha

Obustronne Dźwięki występują, gdy dwa tony o nieznacznej różnicy w częstotliwości są słyszalne w każdym uchu. Załóżmy, że słuchasz 200 Hz w lewym uchu i 190 Hz w prawo. Twój mózg słyszy te dwa tony i sprawia, że ??pojedynczy dźwięk. To naprawdę nie jest dźwięk, ale fala elektryczna.

To można usłyszeć tylko w swoim umyśle.

Podczas słuchania dźwięków, należy to zrobić w słuchawkach stereo. Będziesz wiedzieć, bez wątpienia, że ??jesteś słuchania dudnienie różnicowe, ponieważ ma coś w rodzaju „wah wah” rytm do niego.

Jeżeli nie jesteś w 100% pewien, po prostu wziąć jednego ze swoich słuchawek. Można zauważyć od razu, że „wah-wah” Rytm nie ma.

Ucho ludzkie słyszy tylko dźwięki pomiędzy 20 a 20000 Hz. Z tą różnicą, 10 Hz stworzyliśmy (200-190), jedyna część naszego ciała, że ??słyszy dźwięk jest nasz umysł.

Twój fal mózgowych będzie teraz podążać za falę, że zmusił ją do słuchania, w ten sposób można osiągnąć dowolny stan mózgu chcesz. To nie ma znaczenia, jakie częstotliwości korzystania. To po prostu liczy się jakie są różnice pomiędzy częstotliwościami są.

Gdy po raz pierwszy słuchać dudnienia różnicowe, można czuć się nieswojo, bóle głowy, a czasem może oderwać oczy. Nie martw się o nic Jest to całkowicie normalne i po prostu twój mózg przyzwyczaić do czegoś nowego.

Jest to najczęściej do ludzi, jak podkreślają dużo lub są bardzo spięty. Bo kiedy przejść do stanu alfa (który można wykorzystać, jeśli różnica 10 Hz) Ich ciało rozluźnia się nagle i po prostu puszcza. To taka szybka uwolnienie stresu, że ciało nie wie, co robić. Następnym razem, kiedy wchodzą w stan alfa, poczujesz się znacznie lepiej.

Naithan Odważyć, autor tego artykułu, miał wiele doświadczeń z wszystkich różnych stanach umysł może być. To jest prawie niemożliwe, aby opisać, ale łatwo się dostać. Jeśli chcesz się czuć tak samo. Kliknij tutaj, teraz.

Artykuł napisany przez: