dacmultimedia.pl

dacmultimedia.pl

sluchawki na silownie

sluchawki na silownie

Ile pogrzeb koszt

Jest to chyba najczęściej pytanie, które zostało zadane w moich trzydziestu sześciu lat jako pogrzebowego. Jest to najczęściej zadawane gdy rozmawiałem z różnymi grupami, jak również szkoły i klasy uczelni. Jest to w istocie wątpliwości, że nie ma wyraźnej odpowiedzi.

Nie chcąc uchylić pytanie lub być nieuchwytna, istnieje wiele elementów, które go do kosztów pogrzebu, że aby dać samotna postać nie byłoby realistyczne. Chciałbym zaoferować następujące wyjaśnienie struktury pogrzebowej cen, które miejmy nadzieję być korzystne w zrozumieniu tego procesu. Z finansowego punktu widzenia, pogrzeby są podzielone na trzy kategorie:

• Usługi, sprzęt i materiały – To są profesjonalne usługi pogrzebowej dyrektora i personelu; korzystanie z obiektów i urządzeń do nawiedzenia i usług, sprzętu samochodowego, usuwanie zmarłego z miejsca zgonu, balsamowania i innego preparatu, takiego jak casketing, stosowania kosmetycznego itp

sluchawki na silownie

• Towary przedmioty – Kategoria ta byłaby produktów dostępnych w sprzedaży takie jak szkatułki, sklepień, urny kremacyjne, materiałów drukowanych, biżuterii, DVD i wielu innych przedmiotów. Wszystkie przedmioty sprzedawane podlegają Illinois podatku od sprzedaży.

• Zaliczki pieniężne przedmioty – Są to koszty, które tradycyjnie nie są te z domu pogrzebowego, ale raczej ze źródeł, które są zakontraktowane świadczenia usług dodatkowych związanych z usługą. Na przykład, duchowieństwa i muzyk honoraria, kwiaty, opłat cmentarnych, podatku od sprzedaży i uwierzytelnione kopie świadectw śmierć należą do tej kategorii. Pogrzebów historycznie pod opieką tych przedmiotów jako udogodnienie dla rodziny, kto ma inne rzeczy na ich umysł i niekoniecznie w pozycji do obsługi tych rzeczy w momencie utraty bliskiej osoby.

Z tego krótkiego przeglądu na uwadze, koszty pogrzebu w bezpośrednim nadzorem osoby odpowiedzialnej za pogrzeb.
Artykuł napisany przez: