dacmultimedia.pl

dacmultimedia.pl

sluchawki z basem

W 3 Większość popularnych diet – który z nich wybrać

Istnieje wiele diet i tam wybierając które jeden do naśladowania może być pewnym wyzwaniem w czasie. Badania wykazały, że aby dieta do pracy, Dieter musi wybrać dietę kij do niego w rozsądnym czasie. Dlatego ważne jest, aby wybrać dietę, która pasuje do Twojego stylu życia i osobowości, dzięki czemu można zatrzymać się na diecie tak długo, jak to możliwe i zobaczyć wyniki. Poniżej znajdziesz trzy najlepsze diety, które są tam dzisiaj i mam nadzieję, że to sprawi, że trochę łatwiej wyborze diety dla Ciebie.

Atkins

Atkins Nutritional Approach, popularny nazywany Atkins Diet, ma kontrolować, jak insulina jest promowany wewnątrz organizmu poprzez kontrolowanie, co dzieje się w naszych ustach. Opiera się on na założeniu, że duża ilość węglowodanów spowoduje insuliny w organizmie szybko rośnie, a następnie wchodzi tak szybko. Gdy insuliny wzrasta w ten sposób, że powoduje, że organizm do przechowywania tłuszczu. Jest to jeden z popularnych diecie niskowęglowodanowej, gdyż wymaga jeść małą ilość węglowodanów i dużych ilości białka.

Dieta Zone

Ta dieta wymaga od uczestników do jedzenia stosunek węglowodanów 40 centów, 30 centów za tłuszczów i 30 procent białka. Jak dieta Atkinsa, strefa ma na celu kontrolowanie poziomów insuliny. Dieta dostaje swoją nazwę od zwiększonej tlenu, który jest podobno pompowana do mięśni – jak „The Zone” doświadczenia sportowców – który poprawia nastrój i samopoczucie.

Weight Watchers

Głównym celem Weight Watchers jest sieć wsparcia. Rozpoczęte w 1960 roku przez gospodyni, celem jest, aby schudnąć poprzez rozsądną dietą i ćwiczeniami. Weight Watchers jest ogromna międzynarodowa marka czyni miliony dolarów rocznie. Jest to bardzo udane i bardzo popularne podejście do utraty wagi.

Artykuł napisany przez: aquastacja.pl/aqua-aerobik-fitness