dacmultimedia.pl

dacmultimedia.pl

sluchawki nauszne

Różnica między iHome iA100 oraz IP90

Firma iHome robi różne gamy produktów . Wszystkie one mają być idealnym integracyjny dla urządzeń przenośnych firmy Apple, w szczególnych iPod, iPhone i iPad. Firma, która została na rynku od kilku lat, chce, aby zapewnić użytkownikowi Apple z możliwością wykorzystania ich ulubione odtwarzacze mp3 lub telefon także budziki lub słuchać muzyki wewnątrz w większym systemie stereo.

Wśród produktów z iHome istnieją dwie, które są warte rozważenia. Są flagowym produktem, The iA100, a jego młodszy brat iP90. Oni mają kilka możliwości, jednak są też jakoś inaczej. Pokażmy podobieństw i różnic.

podobieństw

Jedną z funkcji, że iA100 a udział iP90 jest możliwość zintegrowania ich z Apple iPodów i iPhone’ów i korzystać z muzyki wewnątrz swoich list odtwarzania dźwięków alarmowych. Pozwala to użytkownikowi na słuchanie swoich ulubionych utworów wstawania lub nawet będzie spała. Obaj mają programowalny czas drzemki, od 1 do 29 minut, a stopniowe snu obudzić i funkcje. W ten sposób nie ma szans z posiadania nagłe głośne dźwięki przebudzeniu.

Inną rzeczą dzielą jest funkcjonalność synchronizacja czasowa. Pozwala to synchronizować czas iPhone lub iPod z alarmem. W ten sposób nie ma już szans, aby się obudzić zbyt wcześnie lub zbyt późno, bo czasy są różne pomiędzy zegarem i telefonicznych.

Alarm po obu produktów, może być regulowany w celu uzyskania różnych czasów dla różnych dni tygodnia. Na przykład, od poniedziałku do piątku alarm można ustawić na 7 rano oraz w soboty może być ustawiony na 10h.

Dźwięk został przebadany na obu produktów zapewniają wysoką jakość i wspaniałe doświadczenie dla użytkownika. Dzielą głośniki Reson8 i regulowany punkt wyrównawczy. Te ostatnie mogą być manipulowane na samej stacji dokującej lub za pomocą pilota, który jest dołączony.

Artykuł napisany przez: