dacmultimedia.pl

dacmultimedia.pl

czy oplaca sie kupowac tanie sluchawki

czy oplaca sie kupowac tanie sluchawki

10 ciekawego można zrobić matki podczas karmienia piersią

Te matki, które sprawiają, że zobowiązanie do szybkiego karmić piersią swoje dzieci odkrywają, że to jest rzeczywiście dość zobowiązanie. Mówimy sesji karmienia piersią co najmniej trzydzieści minut, co najmniej osiem razy dziennie, w pierwszych miesiącach. I nie doceniać tych, „co leasts”. Mogą one rozciągać się czując się jak zawsze. Bez wątpienia twoja decyzja karmienie piersią ma niesamowite korzyści zarówno dla Ciebie i Twojego dziecka. Jednak bez względu na to jaki jesteś zmotywowany na początku, karmienie piersią może mieć wiele się o ciebie, dosłownie iw przenośni. Jako matka nowego dziecka, zmęczenie staje się stałym towarzyszem, a czas do własnych potrzeb znika tak szybko, jak Twoje dziecko moczy pieluszki.

Większość nowych moms szybko wrzucić swoje idealistyczne wizje sprzed baby zadowolony Prowadzenie domu, podczas gdy ich nowonarodzone drzemie spokojnie przez kilka godzin. Strajki rzeczywistości. Dziecko wciąż budzi, płacze być karmione jeszcze raz, i wtedy, gdy dziecko śpi, mama jest zbyt wyczerpany, by zająć nawet najniezbędniejsze potrzeby istnienia.

Wiele matek karmiących poczuć się jak oni pracują w pełnym wymiarze godzin, ponieważ są. Więc co, jeśli oni siadając posiadających adorable dziecko? Są przyklejone do swojej pracy więcej, niż gdyby pracowali w biurze. Brak chore dni tutaj!

Życie może zacząć się rozciągać ponuro jeśli nie utrzymać pewną perspektywę. Jeśli znajdziesz się coraz szalenie znudzony jak pielęgnować dziecko, nie myśl, że jesteś złą matką; jesteś tylko człowiekiem. Wpatrując się czule do Państwa pakiet radości nigdy się nie zestarzeje, ale realnie nie jest bardzo zabawne po godzinie lub dwóch. Co zbyt wiele młodych matek nie zdaje sobie sprawy, że nie ma po prostu siedzieć i patrzeć na ciebie z uwielbieniem dziecka podczas karmienia piersią.
Artykuł napisany przez: