dacmultimedia.pl

dacmultimedia.pl

jakie sluchawki nauszne do 300zl

jakie sluchawki nauszne do 300zl

Akademiku kontrolna – co wybrać, a co się nie mieć

Sekret doskonałego życia w akademiku (oprócz współlokatora, który jest czysty, cichy i praktycznie nieistniejąca) jest równowaga między posiadające wszystkie elementy potrzebne do przetrwania, bez przelewania akademika i utraty cennego miejsca.

W porządku, więc najpierw udamy się nad listą rzeczy, które absolutnie muszą posiadać, aby utrzymać swoje oceny, swoje szczęście, a bez wątpienia w moim umyśle swojej poczytalności. Oto jest:

Laptop – Laptop jest mały, przenośny, a jeśli zakup inteligentny, niezawodny, jak również. Upewnij się, wykonać badania wcześniej, korzystnie Consumer Reports, a pod uwagę plan serwisowy na nim; mieszka w akademiku wymaga dużo szorstkiej mieszkań, a nie ma lepszego czasu na ubezpieczenia laptopa to teraz.

Mini lodówka – jeśli chcesz jeść zdrowsze niż makaron ramen i mac i ser cały czas, trzeba będzie coś, aby zachować swoje potrawy na zimno. Nie trzeba nic wielkiego i drogiego; po prostu trzeba mieć coś rozsądnego i dostaje pracę.

Flash Drive – Jakieś cztery gigabajty pamięci powinno być wszystko, czego potrzebujesz, jeśli nie będą edycji wideo, które w takim przypadku radzę zainwestować w zewnętrzny dysk twardy w górę o dwieście pięćdziesiąt do pięciuset gigabajtów.

Słuchawki – aby pomóc utrzymać pokój między tobą a twoim współlokatorem, upewnij się, aby być cichy i szacunku; korzystać ze słuchawek, gdy można pomyśleć, że nie chcą hałasu.

Duct Tape – Taśma izolacyjna będzie naprawić prawie wszystko, i to jest doskonały do ??utrzymywania swoich przewody razem bez splątania.

Zestaw narzędzi – Podstawowy zestaw narzędzi jest to dobra inwestycja, bez względu na okazję, więc jeśli masz, przynieść go; jeśli nie, to kupić.

Dorm Decor – osobowym bez dekoracji jest akademiku bez energii, więc upewnij się, aby wyświetlić swoją osobowość wszędzie! Niezwykłe plakaty, zdjęcia i inne pamiątki dla akademika i nadać mu charakter.

Artykuł napisany przez: