dacmultimedia.pl

dacmultimedia.pl

jakie sluchawki nauszne do telefonu

6. położyć

Tak, można położyć się podczas karmienia piersią. A co błogi Odkrycie to jest! Możesz nawet być w stanie złapać trochę tak potrzebnej zamknąć oka. Tylko pamiętaj, aby mieć dziecko w bezpiecznym miejscu, w którym obsługiwany on lub ona nie będzie mógł spaść z kanapy lub łóżka.

7. rozmawiać przez telefon

Nie jest tajemnicą, że większość kobiet uwielbiają rozmawiać przez telefon. Skorzystaj z tej szansy, aby angażować się w nim, gdy robi coś innego warto. Dogonić najnowsze afery w świecie zewnętrznym. Nie czuję się samodzielnie. I zaplanować wieczór, gdy jesteś na to!

8. JEŚĆ

Jesteś dla dziecka nie jest jedynym, który musi często jeść. Trzeba karmić siebie, dzięki czemu można utrzymać produkcję mleka dla dziecka. Wybierz inteligentnych przekąski takie jak bułeczki całych ziaren i owoców i warzyw. Jest to łatwe do grzędy miskę lub talerz blisko ciebie i przekąskę podczas karmienia piersią. Bądź pewien, że jedzenie nie jest gorąco, w przypadku powinna ona spaść na dziecko.

9. zagrać

Można zagrać samemu lub z jakiegoś innego chętnego osoby, która nie dba, że ??karmisz piersią. Samemu, skorzystać z ręcznych gier, które można grać jedną ręką. Jeśli grając w gry planszowe takie jak warcaby, będziesz prawdopodobnie musiał zaciągnąć pomocy innej osoby w przemieszczaniu się sztuk dla ciebie. Więc upewnij się, że nie są oszustami!

10. Idź na spacer

Naprawdę, kto mówi, bo karmisz piersią, trzeba siedzieć spokojnie? Może trochę ćwiczeń jest to, czego potrzebujesz. Jeśli dziecko pielęgniarskiej nie przeszkadza, pospacerować jak go lub ją utrzymać. Zmiana scenerii dobrze ci zrobi. Ale proszę uważaj gdzie idziesz, więc nie potknąć! Ruch pieszy będzie poczuć się jak na biegunach, a może umieścić swoje dziecko do snu. Potem nadszedł wreszcie czas, aby się zdrzemnąć. Teraz to jest zabawa!

Artykuł napisany przez: http://salonurodyshine.com/oferta/oferta-salon-kosmetyczny-tarnow/