dacmultimedia.pl

dacmultimedia.pl

jakie sluchawki ochronne

jakie sluchawki ochronne

Trzymam moje uszy otwarte dla każdego dźwięku. Najwięcej razy, nawet w godzinach popołudniowych, co robię dostrzec jelenia, to widzę wiele innych rodzajów dzikich zwierząt, a doświadczenie jest niesamowite.

·Tak więc, nawet nie mogę skupić całą moją uwagę całkowicie na jelenie polowanie cały czas. Więc zacznę grać w gry w głowie:

ol brał imienia sławnej osoby, pierwszy i ostatni, to muszę myśleć o innej sławnej osoby, która pierwszy nazwa zaczyna się od pierwszej litery nazwiska, i tak dalej.nasza strona internetowa To może zabawiać mnie przez około pół godziny.

ol znaleźć słowo, zwykle gdzieś na mój sprzęt, a ja złamać go i zobacz, jak wiele innych słów mogę wymyślić. Na przykład, od słów „jelenia w ciemno”, otrzymuję słowa trzcina, piwo, wiążą, spoiwo, zaślepieni, obiad, itp

ol liczyć drzew lub innych obiektów.

ol filozofować.

ol komponowanie symfonii w głowie.

ol staram się myśleć o zwierzętach dla każdej litery alfabetu.

ol opróżnić swój umysł ze wszystkich kłopotów.

ol medytować.

Ważną rzeczą jest, aby tylko pozwól umysłowi wędrować i grać na krótkie okresy czasu. Następnie należy skupić uwage na własną otoczeniu, aż trzeba kolejnej przerwy umysł.

Dla niektórych osób, jelenie polowanie jest monotonna. Ale to nie są ci z nas, którzy lubią spokój i „boringness” jeleni polowania. Cała czekania warto, po prostu dla tych emocjonujących kilku chwilach plamienie i strzelanie jelenia.

Poza tym, po weekendzie jelenia polowań, czuję się odmłodzony. Czas spędzony samotnie w dziczy czyści głowę wszystkich stresów. Siedzę i myślę o prawie i rozwiązać wszystkie moje problemy z poprzedniego roku. I dowiedzieć się więcej o sobie. I dowiedzieć się więcej o przyrodzie. Istnieje kilka rzeczy, które dla mnie lepiej.

Anne Clarke pisze liczne artykuły na stronach internetowych ogrodnictwa, rodzicielstwa, środowiska, rekreacji, modzie i wystroju domu.Jej wykształcenie obejmuje nauczanie i ogrodnictwo. Na więcej jej artykułów na polowania, prosimy odwiedzić Deer żaluzje.

Artykuł napisany przez: