dacmultimedia.pl

dacmultimedia.pl

plusy i minusy tanich sluchawek

Niektóre badania wskazują również, że regularne masaże w czasie ciąży może przyczynić się do zmniejszenia wystąpienia depresji poporodowej po urodzeniu dziecka. Choć nie wszyscy lekarze są na pokładzie z tą teorią, chodzi o to, że prenatalnej masażu obniża hormony stresu, zwiększając tym samym prawdopodobieństwo bezpiecznego ciąży, łatwym dostarczenia i szybkiego powrotu do zdrowia. W połączeniu, to oczekuje się, że przyczynia się do niższej wystąpienia depresji dla nowej matki w pierwszym roku życia niemowlęcia.

Wiele kobiet również włączyć do masażu podczas rzeczywistej pracy. Czasami jako doulas masażu te praktycy skorzystać z tej praktyki, aby skrócić pracę, zmniejszyć ból, poprawić szanse naturalnego porodu i po prostu, że kobiety bardziej komfortowe.

Emocjonalne skutki uboczne masażu są również jednym z powodów, dlaczego http://art-dest-blog.pl/bimber/ jest tak popularnym trendem. Czy kobiety wybierają relaks oferowanych przez masaż w drugim trymestrze, łagodzenie bólu w ciągu ostatnich kilku miesięcy, lub do masażu po porodzie, aby uzyskać wszystkie swoje mięśnie wrócić do formy po porodzie, nie ma zdyskontowanie korzyści jest. Spokojna muzyka, spokojna atmosfera, a połączenie fizycznego dotyku były znane zrobić cuda, aby złagodzić to, co jest całkiem możliwe, że to najbardziej stresujące życia kobiety.

Wymagania specjalne Ciąża Masaż

Ponieważ organizm kobiety ciężarnej różni się od typowego ciała (ze względu na hormony, rozluźnił stawy, więzadła, rozciągnięte i wrażliwych punktów), terapeuci powinni być przeszkoleni specjalnie w prenatalnej masażu zanim spróbuje go. Jest to szczególnie ważne podczas pracy na kobiety pod koniec ich ciąż, ponieważ manipulacja niektórych punktach może stymulować mięśnie miednicy i przynieść na skurcze macicy. Praktycy powinni również unikać stosowania pachnących świec, olejów i płynów, ponieważ wiele kobiet w ciąży może negatywnie reagować na silne zapachy.

Artykuł napisany przez: