dacmultimedia.pl

dacmultimedia.pl

sluchawki aktywne

sluchawki aktywne

Dzielą również 6 ustawień FM. Zarówno iA100 i iP90, w rzeczywistości może mieć dostęp do więcej http://www.djmike.com.pl/dj_na_wesele_warszawa.html niż dziesięć tysięcy stacji radiowych za pomocą aplikacji, którą należy pobrać na iPhone lub iPod. Przy odrobinie inwestycji, użytkownik ma możliwość wysłuchania wszystkich tych radiach i używać ich jako pobudka brzmi tak dobrze.http://budmax.co.pl/remonty-warszawa/remonty-biur-warszawa.html

Dźwięk alarmu można mieszać zawierać utwory z listy odtwarzania iPhone lub iPod, dźwięk z radia lub standardowego brzęczyka.

Inną rzeczą wspólną cechą jest gniazdo aux-in z tyłu stacji dokującej. Z tym, że to możliwe do podłączenia odtwarzaczy CD lub innych urządzeń, które mają linię out i słuchać muzyki przez głośniki Reson8.

sluchawki aktywne

różnice

IA100 i iP90 mają wiele cech wspólnych. Mają one jednak także różnice.

Największy z nich, prawdopodobnie, jest przeznaczony dla użytkowników iPada. W rzeczywistości, IA100 ma tej funkcji, a jego młodszy brat nie. Dobra wiadomość dla posiadaczy iPada.

sluchawki aktywne

IHome iA100 posiada również łączność Bluetooth, co oznacza, że ??muzyka może być przesyłane z iPad, iPhone lub iPod za pomocą Bluetooth. W ten sposób, nawet jeśli urządzenie Apple nie jest podłączony, to nadal można słuchać muzyki.

Mówiąc o jakości dźwięku, iA100 posiada 4 głośniki, a nie 2 jak IP90. Są dwa z przodu oraz 2 po bokach w celu zwiększenia przestrzeni dźwięku rozprzestrzenić się. Ponadto, obwód został opracowany przez firmę zewnętrzną w tym produkcie. Udało im się obsłużyć jedną z największych wyzwań, że wszystkie urządzenia cyfrowe akcji, która ma zapewnić dobrą jakość dźwięku, co oznacza, klarowność i obecność basów, bez konieczności wyjścia obwodu do szczytu, a zatem zakłócać sygnał.

To może nie wydawać się tak ważne, natomiast w urządzeniach cyfrowych może zrobić wielką różnicę iz iA100 iHome podniósł poprzeczkę jeśli chodzi o jakość dźwięku.

Artykuł napisany przez: