dacmultimedia.pl

dacmultimedia.pl

sluchawki gamingowe do 200zl

sluchawki gamingowe do 200zl Kliknij i jesteś tam!

3. Oglądaj filmy

Można oglądać wyraźne programy telewizyjne HD, filmów, odlewane Pod, teledysków i wiele innych.

4. Zobacz Zdjęcia

Można otworzyć albumy fotograficzne jednym kliknięciem i przerzucać swoich zdjęć z łatwością. Pokazy slajdów i udostępniania zdjęć jest również dostępna.

sluchawki gamingowe do 200zl

5. YouTube App

Aplikacja YouTube został zaprojektowany specjalnie dla iPada.poliestrowy basen ogrodowy YouTube stał się jeszcze łatwiejszy w użyciu na iPadzie a następnie na stronie YouTube, zwłaszcza, że ??jest to w HD.

6. iTunes

W sklepie iTunes, po prostu kliknąć w najnowsze, filmów, programów telewizyjnych, podcastów i więcej. Można również słuchać i zorganizować swoją własną muzykę tak samo jak na iPodzie.

sluchawki gamingowe do 200zl

7. Przeczytaj iBooks

iBooks aplikacja jest doskonałym narzędziem służącym do lektury. Można kupić książki lubisz najbardziej pośrednictwem iBookstore, w której wystarczy tylko pobrać darmową aplikację iBooks.

8. Aplikacje

Istnieje ponad 150 tysięcy aplikacji i iPad jest w stanie działać prawie wszystkie z nich. Możesz pobrać wszystkie rodzaje aplikacji, począwszy od gier, z Marvel Comics nawet Czasopismo Wall Street. Jeśli masz już aplikacje na iPhone lub iPod Touch wszystko, co trzeba zrobić, to synchronizować je do iPada z komputera PC lub Mac.

Jest tak wiele innych rzeczy, iPad jest zdolny. Jeśli tylko iPad przyszedł wraz z instrukcją obsługi! To, czy jesteś dobry z komputerami, lub mają czasu, aby http://pracowniaroslinna.pl/ogrody/projektowanie-ogrodow dowiedzieć się, iPad, istnieje wiele środków, które mogą pomóc i nauczyć.

Artykuł napisany przez: