dacmultimedia.pl

dacmultimedia.pl

sluchawki z mikrofonem do ps4

Brak wymogu posiadania licencji do uprawiania prenatalnej masażu; jednak wiele szkół oferuje je jako część ich programu nauczania lub jako opcja ustawicznego kształcenia. Certyfikacja w prenatalnej masażu jest dostępna za pośrednictwem wielu z tych obiektów edukacyjnych, ale nie jest to wymóg formalny. Jednakże, kobiety w ciąży mogą czuć się bardziej komfortowo i pewnie, jeśli wie, że terapeuta ma jakieś specjalistyczne szkolenia.

ograniczenia

Kobiety z pewnymi warunkami, nie powinny stosować masaż dla jakiejkolwiek przyczyny w okresie ciąży. Powody te obejmują: ciąża wysokiego ryzyka lub ciąży z wielokrotności, nadciśnienie, stan przedrzucawkowy lub historię przedwczesnego porodu. Ponieważ istnieje dodatkowe ryzyko związane z ciążą, terapeutów zainteresowanych współpracą z pacjentek w ciąży powinny wymagać pisemnej zgody kobiety lekarza przed rozpoczęciem jakiegokolwiek schematu.

Chociaż prenatalnej masażu jest zwykle uważane za bezpieczne w dowolnym momencie ciąży, wielu terapeutów nie będzie oferować swoje usługi w pierwszym trymestrze ciąży. Większość z tej ostrożności pochodzi ze zwiększonym ryzykiem poronienia w pierwszych trzech miesiącach ciąży; w celu uniknięcia potencjalnego pozew w przypadku poronienia, większość masażystów uważają, że bezpieczniej jest po prostu odmówić ich usług dla kobiet w tym stanie.

Terrence J. McDermott jest administratorem MassageSchoolsGuide.com stroną internetową oferującą zasobów dla przyszłych masażystów. Strona zawiera artykuły o masażu ciąży, masaż dla niemowląt i innych istotnych tematów dla przyszłych studentów szkół masażu

Artykuł napisany przez: